ERASMUS+ Staff Mobility for Training в Eskisehir Techical University (Туреччина)

Національний авіаційний університет оголошує конкурс на проходження навчання персоналу (1 Staff Mobility for Training) в Eskisehir Techical University (Туреччина) у першому семестрі 2023-2024 навчального року.

Конкурс проводиться в рамках програми академічної мобільності Erasmus+ (проєкт 2022-1-TR01-KA171-HED-000069220).

Спеціалізація:

• 0716 Air Traffic Control
  • 0714 Avionics
  • 0413 Aviation Management
  • 0716 Flight Training
  • 0716 Airframe and Powerplant Maintenance

Період мобільності: 5 днів  (У рамках проєкту передбачений грант у розмірі: 140 € добові х 5 днів + підтримка подорожі 275 €).

Для участі у конкурсі необхідно до 05 листопада 2023 р. в електронному вигляді подати до сектору академічної мобільності ННІІМСО (margobuhera@gmail.com)

Перелік документів:

1. Анкета-заявка(Анкет-заявка, друкується на 1 аркуші з двох сторін)
  2. Резюме/СV
  3. Копія сертифікату, що підтверджує рівень іноземної мови (В2 recommended – за наявності)
  4. Мотиваційний лист
  5. Копія закордонного паспорта (перша сторінка)
  6. Розширений план викладання (Mobility Agreement Staff Mobility For Training)
  7. Лист-підтримки з Eskisehir Techical University (за наявності).

Документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду!