Конкурс на викладання в Business School PAR (Хорватія) за програмою Erasmus+

Запрошуємо викладачів взяти участь у конкурсі на викладання в Business School PAR (Хорватія) за програмою академічної мобільності Erasmus+

Національний авіаційний університет оголошує конкурс на викладання в Бізнес-школі PAR/ Business School PAR (Хорватія) у другому семестрі 2020-2021навчального року.

Конкурс проводиться в рамках програми академічної мобільності Erasmus+.

Спеціалізація: Law, Business and Administration

Період мобільності: 5 днів.

Детальна інформація про Факультети, спеціальності для заповнення плану викладання на сайті Business School PAR  https://par.hr/staff-mobility/?lang=en

Для участі у конкурсі необхідно до 30 квітня 2021 р. в електронному вигляді подати до сектору академічної мобільності ІМСО (marharyta.buhera@nau.edu.ua)

1. Анкета-заявка (Анкет-заявка, друкується на 1 аркуші з двох сторін)
  2. Резюме/СV
  3. Копія сертифікату, що підтверджує рівень іноземної мови (В2 recommended – за наявності)
  4. Мотиваційний лист
  5. Копія закордонного паспорта (перша сторінка)
  6. Розширений план викладання (Mobility Agreement Staff Mobility For Teaching)
  7. Лист-підтримки з Business School PAR (за наявності).

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.