На кафедрі філологічних та природничих дисциплін Навчально-наукового інституту міжнародного співробітництва та освіти 08 березня 2024 року відбувся онлайн-захід на тему «Тарас Григорович Шевченко в моїй країні: вшановуємо, вклоняємося українському генієві».

Слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян і студенти-іноземці першого курсу освітніх ступенів «Бакалавр» і «Магістр» разом з викладачами кафедри та адміністрацією інституту долучились до заходу, присвяченого 210-й річниці від дня народження Тараса Шевченка. Під час заходу з цікавими повідомленнями виступили студенти з Китаю, Ліберії, Узбекистану та Марокко. Вони розповіли, як у їхніх країнах вшановують всесвітньо відомого українського письменника, художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Студентські повідомлення супроводжувалися відеопрезентаціями. Виступи студентів були змістовними, мали пізнавальний характер і викликали жваве обговорення. Яскравим моментом заходу стало читання присутніми поезії “Заповіт” українською, англійською, французькою, китайською та арабською мовами. Під час виступу деякі учасники були вдягнені в національний український одяг, що свідчить про інтерес іноземців до української культури і традицій.