Викладання у University of Agriculture in Krakow в рамках програми академічної мобільності Erasmus+

Національний авіаційний університет оголошує конкурс за програмою академічної мобільності Erasmus+ на викладання у University of Agriculture in Krakow (Польща) у другому семестрі 2023-2024 навчального року.

Конкурс проводиться в рамках програми академічної мобільності Erasmus+.

Спеціалізація: Engineering manufacturing and construction, Architecture and Construction, Environment

Для участі у конкурсі необхідно до 05 березня 2024 р. в електронному вигляді подати до ННІ ІМСО (margobuhera@gmail.com)

Перелік документів:

1. Анкета-заявка (Анкет-заявка, друкується на 1 аркуші з двох сторін)
  2. Резюме/СV
  3. Копія сертифікату, що підтверджує рівень іноземної мови (В2 recommended – за наявності)
  4. Мотиваційний лист
  5. Копія закордонного паспорта (перша сторінка)
  6. Розширений план викладання (Mobility Agreement Staff Mobility For Teaching)
  7. Лист підтримки з University of Agriculture in Krakow (за наявності).

Документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду!