Запрошуємо взяти участь у конкурсі на навчання в Universidad Politécnica de Cartagena (Іспанія) в рамках програми академічної мобільності Erasmus+

Національний авіаційний університет оголошує конкурс на проходження навчання в Universidad Politécnica de Cartagena (Іспанія)  у другому семестрі 2023-2024 навчального року.

Конкурс проводиться в рамках програми академічної мобільності Erasmus+.

Період мобільності: лютий -липень 2024 р.

Дисципліни (перелік курсів):  https://international.upct.es/en/courses-in-english

Для участі у конкурсі необхідно до 13 листопада  2023 р. в електронному вигляді подати до сектору академічної мобільності ННІІМСО (margobuhera@gmail.com)

Перелік документів:

1. Анкета-ЗАЯВА (друкується на 1 аркуші!).
  1. Сертифікат про рівень знань іноземної мови (англійська  не нижче  B1).
  2. План навчання  (Learning Agreement) із зазначенням дисциплін/курсів, обсягу навчальної роботи/кількості кредитів ECTS. Кількість кредитів до перезарахування – 30 ECTS.
  3. Довідку  про середній бал успішності (GPA) за попередні роки навчання (видається деканатом/дирекцією факультету/інституту).
  4. Мотиваційний лист (1 сторінка).
  5. CV/резюме
  6. Копію закордонного паспорту (перша сторінка).
  7. Лист-підтримки з Universidad Politécnica de Cartagena (Іспанія)  (за наявності).

Документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду!