Грант для навчання за магістерською програмою «Шовковий Шлях»

Грант для навчання за магістерською програмою

в Міжнародному університеті туризму та культурної спадщини

«Шовковий Шлях»

За інформацією Міністерства закордонних справ України Уряд Республіки Узбекистан надає громадянам України грант для навчання за магістерською програмою в Міжнародному університеті туризму та культурної спадщини «Шовковий Шлях» (м. Самарканд, Республіка Узбекистан) у 2023/2024 навчальному році.

Міжнародний університет «Шовковий шлях» – це провідний навчальний заклад Узбекистану, що готує кваліфікованих фахівців у галузях туризм, культурна спадщина, музейний менеджмент і творчості. Університет планує присудити I грантове місце (на весняний семестр 2023 р.) кандидатам з України. Подача заяв на весняний семестр 2023 (початок занять у лютому) здійснюється до 20 січня 2023 року. Для отримання додаткових запитів та інформації ви можете звернутися до відділу у справах іноземних студентів та викладачів електронною поштою: admission@univ-silkroad.uz або за телефоном +99866 240-67-78.

Детальна інформація щодо стипендійної можливості додається додатку.