«ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – KYIV»

«ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – KYIV»

Інститут міжнародного співробітництва та освіти разом з Командою Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС) та Erasmus Student Network Kyiv запрошують Вас 5 квітня 2021 р. приєднатись до «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – KYIV».

Під час заходу Ви дізнаєтесь:

• Про Програму ЄС Еразмус+
  • Про безкоштовні індивідуальні можливості мобільності саме для Вас
  • Поради та рекомендації щодо успішної участі в конкурсах
  • Історії успіху українців-учасників мобільності

Захід відбудеться за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти України та випускниками Програми Еразмус Мундус.

Що?  «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – KYIV»

Коли? 5 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00

Де? Он-лайн на плафтормі Zoom з трансляцією у Facebook

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 03.04 (12:00). Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на е-пошту, вказану під час реєстрації до 04.04 (18:00).

Мова: українська.

Детальна інформація за посиланням.