Альманах випускників
Sajid Akram
Роки навчання – 2012-2016
Спеціальність – Технічне обслуговування літаків
Пакистан
Спогади про роки в Університеті
Гарячі вітання від колеги-випускника Національного авіаційного університету! Коли я згадую про наш час у НАУ, я сповнений вдячності за досвід, яким ми поділилися, і спогади, які ми створили разом. Ці дні були наповнені важкою роботою, інтенсивним навчанням і неабиякою часткою безсонних ночей, коли ми бралися за складні проекти та іспити. Але вони також були відзначені дружбою, моментами сміху та хвилюванням бути частиною такого неймовірного закладу.
НАУ навчив нас не лише про авіацію, а й про стійкість, командну роботу та прагнення до досконалості. Ми долали труднощі, святкували перемоги — великі й маленькі — і росли разом. Цей досвід сформував нас такими, якими ми є сьогодні, і я пишаюся тим, що є частиною такої талановитої та ініціативної мережі випускників.
З повагою,
Саджид Акрам.
Пишаюся, що є випускником Національного авіаційного університету
Сьогодення випускника. Організація. Посада. І таке інше.
Сьогодення випускника. / Організація. Посада.
Сертифікований EASA та GCAA інструктор з технічного обслуговування повітряних суден в Авіаційній академії Фуджейри ОАЕ
Телефон – +38 093-555-5656
Email – mr.sajidakram@gmail.com
Maria Idrobo
Роки навчання – 2018-2022
Спеціальність-Технічне обслуговування та ремонт літальних апаратів та авіадвигунів
Спогади про роки в НАУ
Мені найбільш запам’яталася наша практика в аеропорту
Сьогодення випускника. Організація. Посада. І таке інше.
Buiqui Aerospace/ Диспетчер/ Приватний аеропорт у Кіссіммі, США

Телефон +14079222335
Email mariaidrobosoria@gmail.com
Effiong Prince
Роки навчання – 2013-2020 Спеціальність – Технічне обслуговування літаків
Нігерія
Спогади про роки в НАУ
Чудово провів час навчання в НАУ
Сьогодення випускника. / Організація. Посада.
Інженер з обслуговування літаків
Телефон: +2348064381472
email: Princepatrick625@gmail.com
Cletus Emeka Chukwu
Роки навчання – 1990-1997 Спеціальність – Радіоінженер – Навігаційно-посадкові комплекси
Нігерія
Спогади про роки в НАУ
Перший курс вивчення мови, де я познайомився з однокласниками з різних країн
Телефон – +14382211015
email emeka_chukwu@yahoo.com
Nurudeen Inwanfero
Роки навчання – 1984-1991
Спеціальність – Авіаційна техніка
Нігерія
Телефон – +491792018728
email nur.nzgroup@gmail.com
Спогади про роки в НАУ
Прекрасні спогади
Сьогодення випускника. / Організація. Посада.
Керуючий директор групи/NZ GROUP NIG.LTD

Jean Verseau Rafils Mombouli
Роки навчання – 2009-2015
Спеціальність –
Технічне обслуговування літаків
Конго
Телефон : +242056501789
email : momboulirafils@gmail.com
Спогади про роки в НАУ
За роки навчання в Національному авіаційному університеті я здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «Інженер з технічного обслуговування повітряних суден», а у 2015 році — магістра за спеціальністю «Технічне обслуговування та ремонт літаків і двигунів».
Навчальні курси були водночас складними та корисними, охоплювали такі теми, як аеродинаміка, конструкції літальних апаратів, силові установки та авіоніка. Практичні заняття в ангарах і майстернях закріплювали теоретичні знання, роблячи навчання справді захоплюючим. Професори зіграли вирішальну роль у формуванні мого розуміння. Їхня відданість справі, розуміння реального світу та наставництво підштовхнули нас до успіху та прищепили нам дисципліну, необхідну для обслуговування літаків.
Життя в гуртожитку 10 було невід’ємною частиною цієї подорожі, забезпечуючи не лише житло, але й яскраве середовище, де я знайшов дружбу на все життя. Пізні навчальні сесії, спільні обіди та пристрасні дискусії про авіацію створили сильне почуття товариства, навчили мене стійкості, незалежності та командній роботі.
Озираючись назад, я можу сказати, що мій час в університеті був присвячений не лише навчанню; це був життєвий досвід, наповнений навчанням, дружбою та безцінними уроками, які продовжують формувати мою кар’єру та життя. Ця міцна академічна основа проклала шлях до професійної подорожі, яка глибоко вкорінена в аспекти авіаційної безпеки та стандарти регулюванні.
Сьогодення випускника. / Організація. Посада.
Маючи понад десятирічний досвід, я займав стратегічні посади в цивільній авіації в Республіці Конго. З січня 2021 року я обіймаю посаду директора та дослідника авіаційної безпеки в Бюро авіаційних подій (BEA) при Міністерстві транспорту, цивільної авіації та торгового флоту. На цій посаді я наглядаю за всіма розслідуваннями авіаційних подій та інцидентів, забезпечую виконання правил, пов’язаних із запитами щодо безпеки, і керую ініціативами з розбудови потенціалу технічних розслідувачів. Моя діяльність сприяла значному прогресу в управлінні національною безпекою та вдосконаленню політики та процедур розслідування.
До цього я займав ключові посади, зокрема:
- Аташе з питань цивільної авіації в офісі міністра транспорту (2020-2021)
- Консультант з безпеки польотів та керівник відділу льотної придатності повітряних суден в ANAC (2019-2020), що забезпечує дотримання нормативних вимог і нагляд за повітряними суднами, операторами та організаціями з технічного обслуговування.
- Менеджер з інженерії в Equatorial Congo Airlines (ECAir) (2015-2016), де я отримав великий досвід управління льотною придатністю літаків.
Окрім моїх національних обов’язків, я активно беру участь у міжнародному співтоваристві авіаційної безпеки. Я є членом Міжнародного товариства дослідників авіаційної безпеки (ISASI) і працюю технічним експертом Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) і Регіонального підрозділу з нагляду за авіаційною безпекою та безпекою (URSAC) UEMOA. Крім того, я вхожу в групу експертів з розслідування аварій Африканської комісії цивільної авіації (AFCAC).
Obiukwu Mbanuzuo
Роки навчання – 1987-1993
Спеціальність – Інженер механік
Нігерія
Сьогодення випускника. / Організація. Посада.