Конкурс «Підготовка студентів-пілотів у Празі» . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

У рамках реалізації спільного проєкту з Чеським технічним університетом у Празі оголошуємо другий етап конкурсу на участь у Програмі академічної мобільності для студентів-пілотів НАУ.

6 кращих студентів Аерокосмічного факультету, які здобувають освіту за ОПП «Льотна експлуатація повітряних суден», матимуть змогу протягом наступного семестру пройти теоретичне навчання та практичну льотну підготовку у Чеському технічному університеті в Празі.

Участь у програмі дає можливість набути відповідних знань та практичних навичок, скласти іспити в Авіаційній адміністрації Чехії та отримати Сертифікат PPL(A) за стандартами EASA.

Кошти на навчання, практичну підготовку та перебування студентів НАУ в Чехії покриваються за рахунок гранту, наданого Посольством США в Чеській Республіці.

Важливі дати:

Прийом документів: з 06.08.24 по 13.08.24

Конкурсний відбір: з 15.08.24 по 22.08.24

Оголошення результатів: 23.08.24

Приїзд до Праги: з 16.09.24 по 17.09.24

Осінній семестр навчання: з 23.09.24 по 15.02.25

Практична льотна підготовка: з 19.09.24 по 15.02.25

Хто запрошується до участі:

Студенти 3-го року навчання Аерокосмічного факультету НАУ ОПП «Льотна експлуатація повітряних суден».

Основні вимоги:

• Увійти до рейтингу 6 кращих претендентів за результатами конкурсного відбору (мотивація, рівень володіння англійською мовою, рівень спеціальних знань) – онлайн тестування та співбесіда, які проводяться спільною комісією ЧТУ та НАУ.
  • Мати змогу провести наступний семестр (вересень-лютий) у Чехії.
  • Не мати академічних заборгованостей та перескладань іспитів.
  • Мати закордонний паспорт дійсний не менше ніж до квітня 2025 року.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ та приєднати до неї :

1. Заяву про участь у Проєкті: «Спеціальна підготовка студентів-пілотів НАУ в Чехії».
  2. Скан-копію закордонного паспорту.
  3. Згоду на обробку персональних даних для НАУ.

Контактна особа:

Ольга Шевченко +38 067 597 07 22