Гранти для українських студентів магістратури та дослідників “Україна майбутнього” від DAAD

Мета:

Фінансування короткострокових наукових візитів висококваліфікованих український випускників, докторантів та постдокторантів у Німеччині.

Для кого:

Висококваліфіковані українські аспіранти (магістри), докторанти (постдоктори, викладачі вищих навчальних закладів), які працюють/зараховані до вищих навчальних закладів України, незалежно від країни, в якій вони наразі проживають.

Сума грантів:

934 евро – для студентів магістратури

1300 євро – для докторантів

2000 євро – для постдокторантів

2150 євро –для досвідчених дослідників з докторським ступенем і викладачів університетів

2300 євро – для професорів

Терміни та умови:

Заявки повинні бути подані принаймні за три місяці до запланованого наукового перебування.  Фінансування надається на терміни від одного до шести місяців. Можливий період фінансування: до 31.01.2025.

Основні критерії відбору:

Переконливий і добре спланований дослідницький проект та академічні досягнення. Крім того доцільно подати додаткові документи, які підтверджують професійну здібність заявника.

Детальна інформація: