International Erasmus+ Staff Week в Університеті екології та управління у Варшаві

З 1 по 5 липня 2024 року представники Національного авіаційного університету стали учасниками International Erasmus+ Staff Week у рамках програми Erasmus+ в Університеті екології та управління у Варшаві (Польща).

У заході взяли участь співробітники з університетів Вірменії, Азербайджану, Бразилії, Домініканської Республіки, Грузії, Косово, України та Польщі. Були представлені всі університети-партнери, проведено дискусію про співпрацю з соціально-економічним середовищем, обумовлено подальшу співпрацю в рамках проектів програми Erasmus+ з Університетом екології та управління у Варшаві.

International Erasmus+ Staff Week став чудовою нагодою для обговорення та обмін досвідом та найкращими практиками серед учасників та університетів-партнерів; сприяв встановленню двосторонньої співпраці між партнерами не лише в рамках програми Erasmus+, але й інших науково-дослідних проектів.