Презентація можливостей індивідуальних мобільностей для здобувачів вищої освіти

          02 травня 2024 відбулася презентація можливостей індивідуальних мобільностей для здобувачів вищої освіти в Національному авіаційному університеті

          У Національному авіаційному університеті відбулася презентація програми Erasmus+. Захід був присвячений можливостей індивідуальних мобільностей для здобувачів вищої освіти. Студенти та викладачі НАУ мали змогу долучитися до детального ознайомлення з перевагами, перспективами та можливостями, які надає програма. Це важливий крок у розвитку академічної співпраці та обміну знаннями між університетами та студентами з різних країн. Програма Erasmus+ допомагає розширити горизонти студентів, забезпечуючи їм можливість навчання та дослідження за кордоном, а також поглибити розуміння культурних різниць та міжнародного співробітництва. Це важливий крок у підготовці молодих фахівців, які зможуть зробити свій внесок у розвиток науки та освіти в Україні та за її межами.

«Презентація програми Erasmus+. Можливості індивідуальних мобільностей для здобувачів вищої освіти в Національному авіаційному університеті»

Translate »