«Східна стипендія» на магістерську програму Варшавського університету …. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

          «Східна стипендія» – це стипендія на дворічну магістерську програму зі східних студій Варшавського університету. Програма навчання охоплює питання історії та сьогодення Центральної та Східної Європи, фокусується на історії, національності та політичних науках, але також включає елементи історії мистецтва, літератури, культури, соціології, географія, демографія, економіка та інше. Програма також передбачає вивчення однієї регіональної мови.

Вимоги до українських аплікантів, які хочуть подати заявки: перевага буде надаватись тим аплікантам, які вже мають певні наукові досягнення або займаються іншою діяльністю, і знання, отримання під час навчання, будуть необхідні їм у продовженні своєї кар’єри. Стипендію можуть отримати громадяни України віком до 35 років, які мають повну вищу освіту (ступінь магістра або рівноправний) та володіють польською мовою на рівні В2. Відбір проходить у два етапи: технічний (перевірка документів) та тест і співбесіда.

Сума: Стипендія покриває навчання в університеті на магістерській програмі «Східні студії» (2 роки – 4 семестри). Також кандидати отримують щомісячну винагороду у розмірі 1500 злотих протягом академічного року (9 місяців в році), курси польської мови та курси з мови регіону. 

Кінцевий термін подачі – 10 квітня 2024 року.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

https://studium.uw.edu.pl/programy-stypendialne/stypendia-wschodnie/nabor-na-stypendia-wschodnie

Translate »