Конкурс науково-практичних статей під назвою «Держава з сильною економікою здатна на все», який проводиться до 100- річчя від дня народження Гейдара Алієва, Президента Азербайджану у 1993- 2003 рр.

Міністерство закордонних справ України надіслало до Міністерства освіти і науки України копію ноти Посольства Азербайджанської Республіки в Україні з інформацією про конкурс науково-практичних статей під назвою «Держава з сильною економікою здатна на все», який проводиться до 100- річчя від дня народження Гейдара Алієва, Президента Азербайджану у 1993- 2003 рр.

Роботи, які висвітлюють розвиток Азербайджану у новітній період за визначеною організаторами тематикою, приймаються для участі в конкурсі до 8 червня 2023 року.

Автори 4 статей переможців отримають нагороду 500 AZN.

Запрошуємо до участі у конкурсі наукових (науково-педагогічних) працівників, а також здобувачів освіти, тематика досліджень яких пов’язана з актуальними питаннями новітньої історії та розвитку Азербайджану, двосторонніх відносин між Україною та Азербайджаном тощо.

Cтатті приймаються на азербайджанській, турецькій, англійській та російській мовах.  Оформлені статті можна надіслати на адресу: office@esri.gov.az.

Translate »