Європейський Союз оголосив про набір на нову стипендіальну програму Європейської школи Східного партнерства

За ініціативи Європейського Союзу та за підтримки уряду Грузії у 2018 році в Грузії засновано та реалізується проект «Європейська школа Східного партнерства». Оголошено відбір кандидатів на нову стипендіальну програму Європейської школи Східного партнерства на 2023-2024 навчальний рік. У стипендіальному конкурсі можуть брати участь студенти з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України, яким у 2022 році виповниться 16-17 років. За результатами конкурсу буде відібрано до 20 студентів із найкращою успішністю, які отримають міжнародно визнаний диплом бакалавра (IB Diploma) європейського зразка.

Зацікавлені студенти можуть отримати детальну інформацію про можливість отримання стипендії та подати свої заявки на веб-сайті до 12:00 16 березня 2023 року за посиланням www.eapeuropeanschool.eu. Контактна інформація для додаткових питань: e-mail: euscholarship@eapeuropeanschool.eu; тел. + 995 577 393999.