Запрошуємо взяти участь у конкурсі на навчання у LODZ UNIVERSITY OF TECHNOLOGY (Польща) в рамках програми академічної мобільності Erasmus+

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на навчання у  LODZ UNIVERSITY OF TECHNOLOGY (Польща) в рамках програми академічної мобільності Erasmus+

Національний авіаційний університет оголошує конкурс за програмою академічної мобільності Erasmus+ на навчання у Lodz University of Technology (Польща) на другий семестр 2022-2023 навчального року (3 місяці).
Конкурс проводиться в рамках програми академічної мобільності Erasmus+.
Для участі у конкурсі необхідно до 07 листопада 2022 р. в електронному вигляді подати до сектору академічної мобільності ННІ ІМСО (marharyta.buhera@nau.edu.ua)

Перелік документів:
Анкета-заявка  (друкується на 1 аркуші!).
Сертифікат про рівень знань іноземної мови (англійська  не нижче  B1).
План навчання  (Learning Agreement) із зазначенням дисциплін/курсів, обсягу навчальної роботи/кількості кредитів ECTS. Research&Development Project в Lodz University of Technology =30 ECTS
Довідку  про середній бал успішності (GPA) за попередні роки навчання (видається деканатом/дирекцією факультету/інституту).
Мотиваційний лист (1 сторінка).
CV/резюме
Копію закордонного паспорту (перша сторінка).
Лист підтримки з Lodz University of Technology (за наявності).

Дата, час та формат проведення співбесіди будуть оголошені окремо.
Документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду!