(Українська) Вітаємо Шевченко Ольгу Роальдівну з обранням директором Навчально-наукового інституту міжнародного співробітництва та освіти

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Нещодавно, у Навчально-науковому інституті міжнародного співробітництва та освіти (ННІМСО) Національного авіаційного університету відбулися збори трудового колективу за участі ректора Максима Луцького, проректора з міжнародного співробітництва і освіти Ірини Зарубінської та начальника відділу управління кадрами та документообігом Сергія Бондарчука.

З вітальним словом до присутніх звернувся Максим Луцький. Він підкреслив важливу роль, яку виконує ННІМСО у розвитку університету та реалізації його стратегії, а також подякував колектив за сумлінну працю.

Порядком денним Конференції трудового колективу було передбачено розгляд питання про висунення та обговорення пропозиції щодо кандидатури на посаду директора інституту.

Сергій Бондарчук ознайомив присутніх з рекомендацією ректора НАУ стосовно кандидатури на посаду директора інституту Шевченко Ольги Роальдівни, яка презентувала план з подальшими напрямами розвитку та діяльності підрозділу.

Трудовий колектив інституту відкритим голосуванням одноголосно підтримав внесену кандидатуру Шевченко Ольги Роальдівни на посаду директора Навчально-наукового інституту міжнародного співробітництва та освіти.