(Українська) Стипендії на навчання та стажування у Республіці В’єтнам

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Стипендії на навчання та стажування у закладах вищої освіти Соціалістичної Республіки В’єтнам

Відповідно до Угоди між Урядом України і Урядом Соціалістичної Республіки В’єтнам про співробітництво в галузі освіти, в’єтнамська сторона надає для навчання та наукового стажування у своїх університетах у 2021 році:

  • до 25 стипендій для здобуття вищої освіти за освітніми рівнями «бакалавр» та/або «магістр» у закладах вищої освіти за філологічними, природничими і технічними спеціальностями;
  • до 10 стипендій для навчання в аспірантурі закладів вищої освіти;
  • до 5 стипендій для наукового стажування.

Заявки на стипендії приймаються до 30 червня 2021 року.

Документи до Міністерства освіти і науки України можна надіслати у паперовому форматі за адресою: пр. Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, або в електронному на електронну скриньку scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши в темі «Стипендії на навчання у В’єтнамі 2021».

Детальна інформація за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/uryad-socialistichnoyi-respubliki-vyetnam-nadaye-40-stipendij-na-navchannya-na-20212022-navchalnij-rik