(Українська) Program Stypendialny  im. Bekkera – Стипендіальна програма імені Беккера

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Program Stypendialny im. Bekkera – Стипендіальна програма імені Беккера

Стипендіальна програма імені Беккера надає можливість представникам українських закладів вищої освіти запросити своїх польських колег, що є експертами в будь-яких галузях науки, до проведення курсів занять в українських університетах!

Програма відкрита для науковців та викладачів, які мають науковий ступінь PhD або доктора наук; працюють в закладах вищої освіти або науково-дослідницьких установах Польщі за трудовим або цивільно-правовим договором.

Програмою передбачено перебування польського спеціаліста в закордонній установі впродовж періоду від 3 до 24 місяців з отриманням стипендії, яка покриває витрати на проживання та транспортні витрати (розмір стипендії становить 9 000 злотих для викладачів та 12 000 – для науковців), що уможливлює встановлення довготривалої співпраці та реалізацію спільних проєктів.

В рамах Програми учасники:

  • проводять наукові дослідження;
  • отримують матеріали, які будуть корисними для подальшої наукової діяльності;
  • проводять заняття в приймаючій установі;
  • проходять наукове стажування;
  • здійснюють науково-педагогічну діяльність.

Кінцевий термін подачі заявки: 25 травня 2021 року о 16:00 за київським часом.

Детальна інформація за посиланням: https://nawa.gov.pl/en/naukowcy/program-imienia-bekkera/ogloszenie