(Українська) Cтипендіальна програма уряду Китайської Народної Республіки

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Інститут міжнародного співробітництва та освіти (ІМСО) запрошує студентів НАУ прийняти участь у стипендіальній програмі уряду Китайської Народної Республіки, яку оголошено Міністерством Освіти і Науки України. Дана програма надає можливість здобути освіту в закладах вищої освіти КНР за освітніми рівнями: «Магістр» та «Доктор філософії» у 2021 – 2023 роках.

Детальна інформація щодо запропонованих освітніх програм, аплікаційні форми, перелік вимог та необхідних документів для участі в освітніх програмах доступна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1GSLrL_8NjZcozIWJ_c9Y6Dnhs_mZAJJF.

Кандидатам, які мають намір взяти участь у зазначених освітніх програмах, необхідно заповнити до 21 квітня 2021 року форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFw6f9ubzdZPXALutEWS_LQRnFOHsBvze4v_lnX5WQy-8YRg/viewform

За консультацією звертатися до ІМСО.