(Українська) Навчання у Варшаві в рамках програми академічної мобільності Erasmus+

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на навчання у Вищій школі екології та управління у Варшаві в рамках програми академічної мобільності Erasmus+

Національний авіаційний університет оголошує конкурс за програмою академічної мобільності Erasmus+ на навчання у Вищій школі екології та управління у Варшаві/ University of Ecology and Management in Warsaw (Польща) на першій семестр 2021-2022 навчального року.

Конкурс проводиться в рамках програми академічної мобільності Erasmus+.

Спеціальність:Architecture, Interior Architecture and Design

Перелік курсів для складання індивідуального плану навчання в Вищій школі екології та управління у Варшаві доступний за посиланням: http://eng.wseiz.pl/erasmusforincomingstudentsandstaffmembers/erasmuspluscoursescatalogue.html

Детальну інформацію про університет Ви знайдете на сайті: http://www.wseiz.pl/index.php/pl/2013-02-28-14-37-03/erasmus

Для участі у конкурсі необхідно до 30 квітня 2021 р. в електронному вигляді подати до сектору академічної мобільності ІМСО (marharyta.buhera@nau.edu.ua)

  1. Анкета-ЗАЯВА (друкується на 1 аркуші).
  2. Сертифікат про рівень знань іноземної мови (англійська  не нижче  B1).
  3. План навчання  (Learning Agreement ) із зазначенням дисциплін/курсів, обсягу навчальної роботи/кількості кредитів ECTS.
  4. Довідку про середній бал успішності (GPA) за попередні роки навчання (видається деканатом/дирекцією факультету/інституту – у зв’язку з карантинними обмеженнями просимо контактувати з Бугерою Маргаритою Анатоліївноюmarharyta.buhera@nau.edu.ua).
  5. Мотиваційний лист (до 1 сторінки).
  6. CV / резюме
  7. Копію закордонного паспорту (перша сторінка).

Дата, час та формат проведення співбесіди будуть оголошені окремо.

Документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду!

Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram
WhatsApp
Tiktok